سئو سایت چیست ؟
سئو سایت چیست ؟
اکتبر 18, 2019

وردپرس چیست ؟

از آنجا که سیستم وردپرس رایگان است، هر کاربری می تواند فایل های مربوطه ی آن را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهد. وردپرس بخشی از نیازهای کاربران را برآورده می کند اما برای شخصی سازی و برآورده ساختن سایر نیازها، به افراد با تجربی با نیاز است که تغییرات لازم را ایجاد کرده و یا سایر تغیرات مورد نیاز کاربران را فراهم نمایند.

پوسته ی وردپرس

پوسته ی وردپرس، قالب وردپرس یا همان WordPress Theme، همان طرح اصلی وب سایت وردپرس شماست! همان قالب سایت شما که کاربران می بینند. کارهای مختلفی را انجام می دهد که واضح ترین و رایج ترین آن ها، تعیین آرایش قرار گرفتن عناصر مختلف صفحات وب در کنار یکدیگر می باشد. البته کسانی که به صورت فنی با وردپرس آشنایی داشته باشند، می دانند که مسائل دیگری نیز وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان از قابلیت انعطاف پذیری مناسبی که در وردپرس وجود دارد،استفاده کرد.

وردپرس و موتور های جستجو

وردپرس به گونه ای طراحی شده است که از محبوبیت خوبی نزد موتورهای جستجو برخوردار است اما  نباید فراموش کرد که توجه به سئو یا همان بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (SEO -> Search Engine Optimization) برای سایت های وردپرسی بسیار حائز اهمیت بوده و توصیه به کسانی که قصد استفاده از وردپرس را برای وب سایت خود دارند، این است که اگر افزایش میزان بازدیدها از طریق موتورهای جستجو برایتان اهمیت دارد، حتما طراحی پوسته ی خودتان را به کسانی بسپارید که اطلاعات خوبی از سئو دارند.

طبق آمار رسمی وردپرس، ۳۳% از وب سایت ها با وردپرس طراحی میشوند.

در میان کاربران مختلف، اینگونه مسائل مطرح است که طرفداران هر کدام از سیستم های مدیریت محتوا، سعی دارند تا نرم افزار محبوب خودشان را به عنوان سیستم مدیریت محتوای برتر، معرفی کنند؛ اما حقیقت آن است که چنین مسائلی شخص را به یاد بحث های انجام شده میان کاربران و طرفداران سیستم عامل ها می اندازد و تمام این ها در حالی است که طرح اینگونه مباحث از پایه دچار اشکال است. چرا که هر کدام از این نرم افزارها و یا سیستم عامل ها، برای محیط ها و کاربردهای خودشان طراحی شده اند و مناسب همان تخصص هستند.

(word press) چیست :  وردپرس یک نرم افزار تحت وب متن باز (open source) می باشد که در دسته ی سیستم های مدیریت محتوا  قرار میگیرد.

امیرحسین ذوالقدری ها
امیرحسین ذوالقدری ها
اولین کاری که توی فضای اینترنت انجام دادم برمیگرده به سال 1386 ،فعالیتم رو از همون سال با تحقیق و بررسی روی امنیت سایت ها و سرور ها شروع کردم و توی مدت زمان کمی بدلیل علاقه زیادی که داشتم به نتایج خوبی رسیدم ، در سال 1388 برای اولین بار خیلی اتفاقی با سئو سایت آشنا شدم و خیلی طول نکشید که تصمیم گرفتم یه سئو کار حرفه ای باشم،تا سال 92 پروژه های خوب و موفقی بصورت انفرادی در زمینه سئو سایت انجام دادم و از سال 92 تصمیم گرفتم بصورت حرفه ای وارد دنیای تجارت الکترونیک بشم ،تجارت الکترونیک مجموعه ای از تمام چیز هایی بود که توی این چندین سال یاد گرفتم و تحصیل کردم(میکنم) ، همیشه این فکر در ذهنم بود که روزی یک تیم تجارت الکترونیک حرفه ای بسازم که هدفش کمک و مشاوره به کسب و کار های سنتی برای رسیدن به بازار اینترنت باشه،نتیجه این افکار و تجربه و دانش امروز کندیس نام داره.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *