وبسایت چیست

مجموعه ای از فایلهای مختلف اعم از تصاویر، متون و یا فایلهای برنامه نویسی شده است که به منظوری خاص به شکلی با هم مرتبط شده اند. این فایلها روی یک کامپیوتر “میزبان” یا “سرور” قرار می گیرند و با یک نام دامنه مشترک فراخوانی می شوند.

اولین وبسایت تاریخ

تیم برنرز لی، بنیانگذار شبکه جهانی وب، با برپایی یک سایت وب در آگوست ۱۹۹۱، نام خود را به عنوان نخستین طراح وب در تاریخ نگاشت. او در نخستین وبسایت خود از اَبَرمتن و پیوندی برای ایمیل (پست الکترونیک) استفاده کرده بود.

 

مزایای طراحی وبسایت برای کسب و کارها

وبسایت به دلیل راحتی دسترسی و معرفی در سطح جهانی ، موجب افزایش فروش میشود بطوری که در اکثر موافق با هزینه کمتر نسبت به تبلیغات چه در سطح شهر چه در برنامه های تلویزیونی نتیجه خیلی بهتری به دست میاورید اگر میخواهید این موضوع را بهتر درک کنید همین الان میتوانید نام محصولی که نیاز دارید و یا محصولی برای عزضه دارید را در مرورگر خود جستجو کنید تا با انواع مختلف محصول مورد نظر اشنا شوید و متوجه اینکه چقدر راحت تر پیدا کردن ان و خریداری کردن ان دارید بشوید .
در کل وبسایت محلی برای معرفی یا فروش محصول یا محصولات شماس که ممکن است شما یک تولید کننده باشید که برای ارایه محصولات خود نیاز به فروشگاهی در سطح شهر باشد یا نیاز به تبلیغات در تلوزیون داشته باشید که هزینه لازمه چندین برابر هزینه راه اندازی یک وبسایت است.

 

تاثیر وبسایت در کسب کار ها

تصور کنید شما فروشنده ی محصولاتی هستید در مراجعات مشتریان شما ممکن است مشکلاتی پیش بیاید که در زیر به 4 مورد از ان اشاره کردیم :

  1. ممکن است محصول مورد نظر در ان زمان در فروشگاه موجود نباشد.
  2. ممکن است مدل های مختلف از یک محصول را در یک زمان موجود نداشته باشید.
  3. حال در نظر بگیرید که محصولات و انواع مدل ها در فروشگاه موجود است ، حال اگر بخواهید اطلاعات دقیق و کامل راجع به تمام محصولات ارائه دهید ، این کار عملا غیر ممکن است.
  4. بازدید کنندگاه فروشگاه شما محدود به مکان جغرافیایی شما می باشند در صورتی که یک وبسایت هیچگونه محدودیت جغرافیایی ندارد و ممکن است شما در یک روز از شهرها ویا حتی کشورهای دیگر خریدار جذب کنید.

 

 

شما میتوانید با داشتن سایتی که طراحان سایت با توجه به نیاز و علاقه شما طراحی میکنند تمام این مشکلات را حل کنید سایت به شما این امکان را میدهد که در فضای نامحدود تمام محصولات یا خدمات خود را با جزئیات ارائه دهید.در اینصورت خریدار، محصول مورد نظر را راحت تر و بدون دردسر پیدا میکند و تمام اطلاعات مورد نیاز محصول قابل رویت است و با راه های ارتباطی که شما بخواهید مانند تماس تلفنی،فرستادن پیام متنی و یا ثبت نظر در سایت با شما در ارتباط باشد.

اگر محصول یا خدماتی برای فروش یا ارائه دارید میتوانید با مشاوره ی رایگان با کارشناسان با تجربه ما در رابطه با راه اندازی وبسایت خود بهترین نتیجه را گرفته و باعث افزایش راندمان و بازدهی فروش محصولات یا خدمات خود شوید.